Sitemizde temel hizmetler ve işlevleri sağlamak ve ziyaretçilerin sitemiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimizle nasıl etkileşimde bulunduğuna dair verileri toplamak için tanımlama dosyaları gibi araçlar kullanıyoruz. Kabul Et’e tıklayarak, reklamlar, analitik ve destek için bu araçları kullanmamızı kabul edersiniz.

Siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için website arayüzümüzü güncelliyoruz!

Özel paketmi oluşturmak istiyorsunuz?

İhtiyacınıza yönelik paketi seçmek için bizimle irtibata geçin.

Ultra Performans Fivem

Yeni teknoloji ve modern arayüz olan GTA5 sunucularında yerinizi KAPTEYAN ile alabilirsiniz. Uzak masaüstünüz ile kesintisiz arayüz kontrol panelini yönetebilirsiniz. Müşteri panelinizen sunucunuzun windows kontrollerini sağlayabilirsiniz.

Şuanda FiveM sunucu barındırma özelliğini sağlayabiliyoruz fivem script paketini malesef sağlayamıyoruz, size en uygun ve kusursuz koruma sağlayabiliriz.

Fivem Server Al!

Fivem serveriniz için sizlere memnuniyet sunuyoruz.Exclusive Anti-DDoS Game protection korumasıyla ultra koruma sağlıyoruz.Destek bileti üzerinden bizlere ulaşabilir kendinize özel paket oluşturabilirsiniz. 7/24 ilgili ekibimiz tarafından sizlere teknik destek vermekten gurur duyuyoruz., Fivem server aldığınızda tarafınıza ortalama 1 saat içerisinde teslim edilmektedir. Fivem sunucularımızı windows işletim sistemiyle teslim ettiğimiz için herhangi bir slot kapasitesi bulunmamaktadır. Özel Fivem Server Kiralamak isteyen müşterilerimiz canlı destek veya satış ofisimize ulaşarak istediğiniz sunucu özelliklerinde teklifler alabilirsiniz. Fivem server kurmak artık çok kolay tek tıkla sipariş vererek en kısa sürede fivem server sunucu sahibi olabilirsiniz. Fivem roleplay olarak günümüzde en çok kullanılan GTA 5 altyapısında sunucular bulunmaktadır. Fivem serveriniz sizlere VDS kontrolü olarak teslim edilmektedir. Sunucuya bağlanmak için Uzak Masaüstü (RDP) yoluyla sağlayabilirsiniz.

Fivem Server Kurabilmek için ilgili Fivem Server Satın alma sitemizden istediğiniz en uygun fivem server paketini satın alabilir ve kurulumlarını yapabilirsiniz. Fransa lokasyon veya Almanya lokasyon Fivem Server sunucularımızı keşfetmeye şimdi başlayın. Fivem Server listesinde yer almak ve oluşturmak bu kadar kolay. Fivem sunucunuzu en iyi barındırma değerlerinde ve alanında uzman ekibimiz tarafından sağlayabiliriz. Hızlı kurulum Fivem sunucunu istiyorsanız aradıklarınızı firmamımız gayet olumlu şekilde bulabilirsiniz. Fivem sunucu kiralamalarınızda sizlere en iyi altyapıdan yer sağlayacağımızı lütfen unutmayıınız.